Harmonizator stacjonarny

 

Harmonizator stacjonarny służy do oczyszczania i transformacji miejsc na Ziemi, w których występują zaburzenia energetyczne np. cieki wodne, promieniowanie geopatyczne. Można go ustawić w domu, w miejscu pracy, w gabinetach terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Urządzenie to tworzy przestrzeń bez lęku i negatywnych form myślowych, wzmacniając system energetyczny człowieka.

PROPONOWANE USTAWIENIE HARMONIZATORÓW BIO-INFO 7

Podstawowym polecanym ustawieniem harmonizatora bio-info 7 jest umieszczenie go pod łóżkiem, na wysokości klatki piersiowej, naklejką do góry. Z doświadczenia dotychczasowych użytkowników wynika jednak, że bardzo korzystne jest ustawienie dwóch harmonizatorów pionowo, jednego w okolicy głowy ( u wezgłowia łóżka ) , drugiego w okolicy stóp, naklejkami w jedną stronę, w kierunku głowy. Ponieważ harmonizator tworzy wir energetyczny pracujący wzdłuż jego osi, połączenie dwóch harmonizatorów powoduje utworzenie się pewnego rodzaju rury energetycznej.


W człowieku, jako biologicznym ciele istnieje siedem czakramów. Są dwa czakramy wertykalne, czyli pionowe (zewnętrzny dolny i zewnętrzny górny czyli 1 i 7 czakram) i pomiędzy nimi 5 horyzontalnych. Kiedy występują blokady w tych horyzontalnych, środkowych czakrach, nie jest możliwa pełna regeneracja ich w czasie snu. Nie można w naturalny sposób wyzwalać się z objęć układu nerwowego, co dzieje się w czasie snu, kiedy ciało eteryczne, ciało astralne i duchowe wychodzi poza ciało fizyczne i człowiek w ten sposób wypoczywa i regeneruje się. Wyżej opisane ustawienie dwóch harmonizatorów pozawala na harmonizowanie 1 i 7 czakramu, powstaje przepływ energii i pozostałe czakry powoki odblokowują się i regenerują.

 

 

 

Odpromienniki pod łóżkiem

 

Odpromiennik pod zagłówkiem


Sprawdź aktualne badania i opinie naszych Klientów.

Zamów odpromiennik!